Fotorelacje z wydarzeń

  1. Powikłania w Chirurgii Barku Kaprun 7-10 kwiecień 2022
  2. XV Głuchołaskie Warsztaty Artroskopowe 03-05.03.2022
  3. III Zjazd Polskiego Towarzystwa Barku i Łokcia wrzesień 2021
  4. 29th SECEC-ESSSE Congress wrzesień 2021
  5. Powikłania w chirurgii barku Kaprun marzec 2020
  6. XIV Bielskie Sympozjum Ortopedyczne 23-24.05.2019
  7. XIV Głuchołaskie Warsztaty Artroskopowe 28.02-02.03.2019
  8. Powikłania w Chirurgii Barku Kaprun 28-31.03.2019
  9. XIII Bielskie Sympozjum Ortopedyczne 19-20.10.2018
  10. II Zjazd Polskiego Towarzystwa Barku i Łokcia 15-17.03.2018
  11. XII Bielskie Sympozjum Ortopedyczne 5-7.10.2017
  12. XIII Głuchołaskie Warsztaty Artroskopowe marzec 2017
  13. I Zjazd Polskiego Towarzystwa Barku i Łokcia 2016
  14. Warszawa 2015
Przewiń na górę